Drzwi

Drzwi i podłogi VOX to największa w Polsce sieć sprzedaży drzwi i podłóg,systematycznie poszerzająca swoją ofertę o inne wysokiej jakości produkty branży wykończeniowej. W naszym salonie wyposażenia wnętrz służymy fachową obsługą oraz pomożemy w odpowiednim doborze drzwi, których użytkowaniem będziecie cieszyć się Państwo przez długie lata.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne są stałym elementem architektury wnętrz. Ich wzornictwo wpływa więc na charakter aranżacji pomieszczeń. Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (łazienka, kuchnia) powinny prowadzić drzwi odporne na działanie wody. Jeśli zaś za zamkniętymi drzwiami chcemy zapewnić sobie trochę spokoju, można wybrać takie, które chronią przed hałasem – np. pełne i z izolacją akustyczną.

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe to nie tylko estetyka, ale też bezpieczeństwo. I tu powinniśmy zawsze wybierać takie modele, które mają odpowiednie atesty, blokady antywłamaniowe oraz fabrycznie zamontowane atestowane zamki. Obecnie jest wielu producentów takich „pancernych” drzwi i ich powinniśmy odwiedzić w pierwszej kolejności.

  • Drzwi 2

  • Drzwi 3

  • Drzwi 1